Progi Podatkowe w 2007r.
W roku podatkowym 2006 Ustawodawca ustalił zasady opodatkowania względem wariantu jaki wybrał...  
 

 

Kalkulator Odsetkowy
Dla chcących szybko i wiarygodnie obliczyć stawki odsetek kredytu czy też zaległości podatkowych...  
 

 

Ważne Serwisy Finansowe
W celu sprawdzenia aktualnych przepisów lub zdobycia informacji bezpośrednio ze oficjalnych stron Ministerstwa  polecamy...  
Wpisz swoje imie:
Wpisz swój adres e-mailowy:
Chcę dostawać eLeter
Chcę się wypisać z eLeter


 

Nasze Biuro
B.B.R. AUDITOR

Biuro Biegłego Rewidenta AUDITOR zaczęło funkcjonować w  w 1992 roku. W okresie 15 lat istnienia Właściciele firmy w największym stopniu przykładali uwagę do świadczenia usług księgowych, nieprzerwanie na najwyższym poziomie.
Dzięki tak przyjętej polityce, rozwój firmy był naturalnym czynnikiem towarzyszącym w codziennym funkcjonowaniu. Obecnie organizacja AUDITOR posiada kadrę pracowniczą liczącą ponad 10 osób oraz mieści się we własnym budynku biurowym o powierzchni ponad 200 m2, co pozwala aby zarówno Pracownicy jak i  Klienci czuli się swobodnie oraz komfortowo.

Posiadamy odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych. Świadectwa  Ministerstwa Finansów nadają pracownikom naszego Biura uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Poza tym wśród kadry Biura AUDITOR znajdują się Doradcy Podatkowi oraz Biegli Rewidenci. W kontaktach z Klientami staramy się o miłą atmosferę. Wszystkich Klientów obsługujemy starannie i rzetelnie. Rozliczeń dokonujemy za pomocą Systemu Informatycznego. Wszyscy nasi pracownicy pracują tak, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług.

 

Czym się zajmujemy

Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu perspektywicznego biznesu poprzez profesjonalne doradztwo oraz towarzyszymy im w działaniach na wszystkich etapach rozwoju przedsiębiorstwa

Wspomagamy Naszych Klientów i ich przedsiębiorstwa, przejmując  w pełni oraz prowadząc w ich imieniu zagadnienia związane z rachunkowością oraz podatkami.

Dzięki takiej współpracy Klienci naszego Biura mogą zająć się rozwojem własnej firmy oraz budowaniem przewagi nad konkurencją.  Po stronie organizacji AUDITOR jest możliwość wykazania się fachowości oraz bieżącą wiedzą z zakresu księgowości. Wszystko to dzięki ciągłemu kontaktowi z dziedziną rachunkowości (wykonywana praca) oraz codziennemu śledzeniu zmieniających się regulacji prawnych.

 W ramach współpracy z Naszym Biurem proponujemy usługę pełnego prowadzenia księgowości (włącznie z reprezentowa- niem płatnika przed US czy ZUS) oraz możliwość modułowego wyboru poszczególnych usług. Praca Biura AUDITOR opiera się na zaawansowanych Rozwiązaniach
Systemów Informatycznych. Dzięki decyzji Kierownictwa Biura o wdrożeniu nowoczesnego Oprogramowania Informatycznego praca w Biurze stała się dużo bardziej wydajna oraz bezpieczna.
Wdrożone koncepcje informatyczne przyniosły m.in. następujące korzyści:  

  • zmiana idei bieżącej pracy indywidualnej na sposób
     'Pracy Grupowej' zaowocowało zwiększeniem płynności analiz finansowych poszczególnych firm,

  • zaimplementowano metodę 'Synchronizacji Podmiotu', co jednoznacznie wyeliminowało możliwość kolizji danych,

  • nadmiarowe Systemy Zabezpieczeń sprowadziły do poziomu 0 (Zera) możliwość Defektu Danych,

  • automatyczne Systemy Archiwizacyjne pracujące 24h/dobę dają spokojne sumienie w kwestii stabilności pracy oraz spójności danych

  • integracja lokalnej pracy biura z Internetem znacząco zwiększyła komunikatywność z Klientami oraz poziom wymiany informacji,

  • i inne...

Dużą część zmian w zakresie rozwoju informatycznego Nasze Biuro zawdzięcz bliskiej współpracy z ekspercką firmą informatyczną TELKOM Sp. z o.o. 


Dla nowych klientów, chcących dowiedzieć się konkretnej informacji polecamy kontakt przez Formularz Zapytania bądź Telefoniczny. Dane Teleadresowe znajdują się w zakładce Kontakt.

 

Copyright ® 2007 AUDITOR.pl